Image oraz styl ubrania – o to się troszczymy

Kto planuje kreacje? Niewątpliwie projektanci. Niektórzy z nich znani są na całym globie. Ubrania tych najbardziej legendarnych niestety nie są generalnie dostępne, sprzedawane są tylko w praktycznych domach mody lub też robione na zamówienie a w dodatku ich cena jest w istocie niezwyczajnie wysoka. Wobec tego także stereotypowi ludzie zarabiający średnią krajową raczej nie decydują się na to, żeby takie ubrania od projektantów nabywać, żeby chodzić w nich na co dzień. 

Czy zwracamy uwagę na wygląd swój lub osób, które nas otaczają? Zdecydowanie tak. Często robimy to gruntownie nieświadomie oraz nawet jeżeli twierdzimy, że wygląd człowieka nie jest najistotniejszy – patrzymy na niego. Oceniamy człowieka po tym, jak wygląda. I nie chodzi tutaj o to, żeby mieć na sobie drogie, eleganckie ubrania, by ubierać się u znanych projektantów. Takie rozwiązania są tylko dla tych, jakich na to stać. Ludzie zupełnie przeciętni, którzy nie są w stanie na ubrania ofiarować kolosalnych pieniędzy powinni poszukiwać absolutnie innego, nie nacieszonego przepychem stylu ubierania się. A dla niektórych z nas takie poszukiwania nie są wcale takie trudne ani skomplikowane. Powinniśmy tylko wiedzieć, co nam się podoba, musimy umieć ocenić jakość zdobywanych przez nas ubrań. Wybierajmy takie, jakich jakość jest odpowiednia. A takie rzeczy wcale nie muszą być drogie. Zróbmy sobie spacer po sklepach w poszukiwaniu prawdziwych perełek ubraniowych. Jeśli będziemy posiadać szczęście kupimy dużo za niewiele. I na takie szanse polujemy.

Znajdź osobisty styl ubioru

Poszukujemy osobistego stylu oraz nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak to zrobić? Podoba nam się dużo rzeczy ale nie jesteśmy pewni, jakie do nas pasują a jakie nie? Poradźmy się stylisty. W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób z porad stylistów korzysta. I w żadnym wypadku nie są to jedynie aktorzy, piosenkarze czy znani celebry Ci. Pragniemy wyglądać porządnie, pragniemy mieć własny styl. W następstwie tego dążymy do tego, żeby nasze ubrania do perfekcji pasowały do nas, figury, indywidualności. Styliści umieją przyjrzeć nam się z daleka, ocenić nas z dystansem. To, jaki wybierzemy styl uzależnione jest od wielu rzeczy, nie jedynie od charakteru, jednakowoż chociażby od zawodu, jaki wykonujemy, od miejsca, w którym pracujemy. Znacznie więcej rad znajdziesz na domenie internetowej fashion. 

Nie obawiajmy się zmian, nie bójmy się testować, sprawdzać, próbować nowych rzeczy, oryginalnych krojów. Na takim testowaniu polega poszukiwanie osobistego stylu. A bywa, że poszukiwania stylu trwają poprzez dużo miesięcy a nawet lat. Dajmy sobie okazję na to, by go odkryć. I nie zrażajmy się modowymi wpadkami. Te zdarzają się nawet najlepszym.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *